MÝDLA: PUPPY DON'T CRY

Mýdla: PUPPY DON'T CRY

Kód: 292

367 Kč
Vč. DPH

75 g

Počet
Skladem

Mýdla sloužící k odstranění hnědé barvy ze srsti. Svými složkami jemně odstraňuje tuto nežádoucí barvu tím, že uzavírá otevřené šupinky oxidovaných chlupů bez chemického vybělovacího účinku. Je také vhodné na preventivní hygienickou údržbu kožních záhybů. Hnědnutí a rezavění zejména bílé nebo černé srsti je dáno její oxidací a otevřením šupinek chlupů. Nejčastější příčinou jsou nedostatečná hygiena, nedostatečná péče o kůži a srst, používání nevhodných prostředků ke koupeli a k údržbě srsti, neustálé dráždění srsti slzami u onemocnění očí nebo u některých plemen zejména brachycefalických a poškození srsti slinami při nadměrném lízání některých míst na těle např. tlapek. Bílé – Puppy don´t cry – je určeno pro ošetření oblasti kolem očí, poněvadž nedodráždí oči.

Použití:
Postižené místo nejprve dobře namočte vodou, pak dobře namydlete a dokonale spláchněte a vysušte. Po omytí kožních záhybů nebo slzných cestiček na srsti lze aplikovat preventivně pár kapek preparátu SIL PLUS nebo ATAMI SERUM CAPS.

Složení:

Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Palm Kernel Acid, Glycerin, Sodium Chloride, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Tetrasodium Etidronate, Tetrasodium EDTA, CI77891 (Titanium Dioxide).

292
967 ks

Specifické reference