Sulfoscab - sírový šampon

Sulfoscab - sírový šampon

Kód: 1301

930 Kč
Vč. DPH

1000 ml

Počet
Skladem

Sírový šampon s koncentrací účinnou proti svrabu, blechám, plísním atd, je určený k ošetření kůže postižené sarkoptovým svrabem nebo cheyletielózou. Přípravek je obzvláště vhodný pro malá štěňata, koťata, fretky a malé hlodavce, u nichž by použití antiparazitárních přípravků bylo riskantní vzhledem k věku a k hmotnosti. Přípravek je také vhodný pro regulaci všech druhů seborei.

Použití:
Kůži a srst zvířete důkladně namočte vodou.Pro ošetření kůže se svrabem šampon naneste na celý povrch těla koncentrovaný a nechte působit 5-10 minut. Pro ošetření kůže se seboreou šampon nařeďte 1:5 s vodou. Nechte působit 5-10 minut.Šampon důkladně opláchněte.Pro prodloužení antiseboroického účinku se doporučuje následné použití výživného oplachovacího balzámu (PH Balance - Iv San Bernard).

Složení:
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Colloidal, Sulfur, Salicylic Acid, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Cocamidopropylbetain, Propylene Glycol, Cocamide DEA, Triclosan, Steareth-10 Allyl Ether/Acrylates Copolymer, TEA, Sodium Hydroxide, Ethanol Denat, Parfum, EDTA, Etidronic Acid.

1301
998 ks

Specifické reference